Kontakt

Hör av dig till oss

Berätta för oss vilka utmaningar du är redo att anta. Vi är angelägna om att bli en del av din framgångssaga.

Kontor

Våra medarbetare

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Åquist

VD

T: +46 (0)708-368 102
henrik.aquist@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jacob Lagerstedt

Chef Projektledare

T: 070-418 1698
jacob.lagerstedt@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Jakobson

Kundutvecklare

T: +46 (0)13-489 40 09
henrik.jakobson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Andreas Nilsson

Kundansvarig och projektledare

T: 070-789 6014
andreas.nilsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Caroline Berg

Projektledare

T: +46 (0)31-788 14 73
caroline.berg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Per-Tomas Brettell

Projektledare

T: +46 (0)8-400 213 60
pt.brettell@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Lisa Eriksson

Projektledare

T: +46 (0)13-489 40 11
lisa.eriksson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Elin Hammarman

Projektledare

T: +46 (0)13-489 40 26
elin.hammarman@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Johan Hermansson

Metodansvarig Face2Face/Mystery Shopping

T: 073-962 0174
johan.hermansson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Oscar Holm

Projektledare

T: +46 (0)13-489 40 67
oscar.holm@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jonas Horn

Projektledare

T: +49 89 5480 194 49
jonas.horn@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Karin Häggström

Projektledare

T: +46 (0)31-788 10 78
karin.haggstrom@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Harald Julander

Metodansvarig KVAL

T: 073-544 4279
harald.julander@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Josefin Krona

Projektledare

T: +46 (0)31-788 14 72
josefin.krona@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Kronberg

Metodansvarig Panel/CATI

T: 070-898 9853
henrik.kronberg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Louise Larsdotter-Olsson

Projektledare

T: +46 76 317 0682
louise.larsdotter-olsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sabaah Rehman

Projektledare

T: +46 76 317 7445
sabaah.rehman@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Ludvig Jönsson

Projektledare

T: +46 76 250 9413
ludvig.jonsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Anna Frejfors

Projektledare

T: +46 73 532 7233
anna.frejfors@norstat.se

Henrik Åquist
VD

Jacob Lagerstedt
Chef Projektledare

Henrik Jakobson
Kundutvecklare

Andreas Nilsson
Kundansvarig och projektledare

Caroline Berg
Projektledare

Per-Tomas Brettell
Projektledare

Lisa Eriksson
Projektledare

Elin Hammarman
Projektledare

Johan Hermansson
Metodansvarig Face2Face/Mystery Shopping

Oscar Holm
Projektledare

Jonas Horn
Projektledare

Karin Häggström
Projektledare

Harald Julander
Metodansvarig KVAL

Josefin Krona
Projektledare

Henrik Kronberg
Metodansvarig Panel/CATI

Louise Larsdotter-Olsson
Projektledare

Sabaah Rehman
Projektledare

Ludvig Jönsson
Projektledare

Anna Frejfors
Projektledare

Stockholm

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Gamla Brogatan 11, 11120 Stockholm
Sweden
T: +46 (0)8-400 213 50
E: info(at)norstat.se

Linköping

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
S:t Larsgatan 32 B, 58224 Linköping
Sweden
T: +46 (0)13-489 40 00
E: info(at)norstat.se

Göteborg

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Kungsgatan 41 1 tr., 41115 Göteborg
Sweden
T: +46 (0)31-13 34 72
E: info(at)norstat.se

Här finns vi

Prenumerera
på vårt nyhetsbrev